bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Przetargi na działki w znakomitej lokalizacji

Trzy sprzedane, ale oferujemy jeszcze dziewięć parceli położonych przy granicy z Warszawą.

Marzysz o budowie domu blisko Warszawy na stosunkowo dużej działce? Chcesz zainwestować kapitał, by chronić go przed inflacją? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi „tak”, weź udział w przetargu na sprzedaż miejskich parceli. Szukamy chętnych do zakupu dziewięciu działek, położonych przy granicy ze stolicą. Znajdują się one przy „sienkiewiczowskich” ulicach: Rocha Kowalskiego, Skrzetuskiego i Zagłoby. Każda z działek liczy od 1017 do 1211 mkw. Wszystkie objęte są planem zagospodarowania przestrzennego.

– Dopuszczają w tej lokalizacji realizację ekstensywnej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usług nieuciążliwych wbudowanych lub usług oświaty i zdrowia w formie budynków wolnostojących – informuje Adam Makowski z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami.

Powierzchnia biologicznie czynna każdej działki wynosi 80 proc. Można tu postawić maksymalnie dwukondygnacyjny budynek. Ceny wywoławcze zamykają się w przedziale od 720 do 890 tys. zł brutto. W tej cenie jest już udział w działce dojazdowej.
– Sprzedaliśmy w tej lokalizacji trzy działki. Zapraszamy kolejnych chętnych. Przetargi odbędą się 7 i 8 listopada tego roku – dodaje Adam Makowski.
Uwaga! Termin wpłacenia przetargowego wadium minie 31 października. Datą wniesienia wadium będzie data uznania rachunku bankowego Urzędu Miasta Marki.
– Gdyby potrzebne były Państwu dodatkowe informacje, prosimy o kontakt z naszym wydziałem. Udzielimy Państwu niezbędnych informacji osobiście w ratuszu lub telefonicznie (22 113 94 74) – zachęca Adam Makowski

Atuty mareckich działek

  • łatwy i bliski dostęp do komunikacji miejskiej łączącej Marki z Warszawą (linia 240);
  • w odległości niecałych 2 km działa zmodernizowana i rozbudowana publiczna szkoła podstawowa przy ul. Okólnej
  • w okolicy funkcjonują prywatne żłobki i przedszkola;
  • w odległości 4 km znajdują się znane centra handlowe;
  • w odległości 5 km  stacja metra Kondratowicza, która ruszyła jesienią tego roku.

TM
28 października 2022, godz. 08:43
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry