Inauguracja I ligi kobiecego szczypiorniaka

Porażka KPR Marcovia ROKiS z PreZero APR Radom

Za nami pierwszy mecz KPR Marcovia ROKiS rozegrany na radzymińskim parkiecie. Nasze zawodniczki zmierzyły się z drużyną PreZero APR Radom. Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane. Nie brakowało emocji, gra toczyła się praktycznie bramka za bramkę. Jednak od 15 minuty meczu to rywalki wyszły na prowadzenie – pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:17. W drugiej części meczu nie udało się zmniejszyć różnicy.

To zdecydowanie nie był dobry dzień dla naszej drużyny. Nieskuteczność w ataku i słaba gra w obronie poskutkowały wysoką przegraną. Mecz zakończył się wynikiem 21:33.

W przyszły weekend pauzujemy. Następny mecz rozegramy na wyjeździe z SMS ZPRP I Płock.

Na koniec chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim kibicom, którzy przyszli wesprzeć naszą drużynę. Miło grać dla tak licznej publiczności.