bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Jedyne takie wydarzenie w powiecie

Wodociąg Marecki zaprasza na Dni Otwarte Unii Europejskiej

Trudno byłoby sobie wyobrazić dzisiejsze Marki bez pomocy Unii Europejskiej. To z Brukseli popłynęły pieniądze na budowę obwodnicy Marek, dróg rowerowych czy budowy (praktycznie od zera) sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Za tę ostatnią tematykę jest odpowiedzialny Wodociąg Marecki, który zdobył z UE niemal 110 mln zł wsparcia. Bez niego miejskie przedsiębiorstwo nie byłoby w stanie zrealizować inwestycji.

Dlatego zapraszamy Państwa na Dni Otwarte Unii Europejskiej (DOFE). Ta ogólnopolska impreza odbywać się będzie od 7 do 9 października. Wodociąg Marecki zaprasza 8 października na zwiedzanie niedawno wybudowanej (z pomocą UE) stacji uzdatniania wody przy ul. Spacerowej. Spotkanie będzie odbywać się pod hasłem „Skąd się bierze woda w Markach?”. Z tegorocznej mapy DOFE  wynika, że to jedyne z tego cyklu wydarzenie w powiecie wołomińskim.

„Przewidujemy dwa wejścia -  o godz. 16.00 i 17.00. Zapraszamy do zapisów (prosimy o e-maila na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl). W programie także quiz wiedzy o wodociągu z nagrodami” – czytamy na stronie Wodociągu.

Zapraszamy do zapisów

WM, TM
30 września 2022, godz. 18:29
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje #Wodociąg Marecki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry