bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Bezpieczne ferie "Zima w Markach 2023"

Ruszają zapisy na półkolonie w czasie ferii zimowych

13 lutego uczniowie na Mazowszu rozpoczną zimowe ferie - dwutygodniową przerwę w nauce, która potrwa do 24 lutego. Podobnie jak w latach ubiegłych organizujemy akcję Bezpieczne Ferie – „Zima w Markach 2023”, zaplanowaną z myślą o uczniach szkół podstawowych, którzy chcą skorzystać z oferty warsztatów sportowych, edukacyjnych i artystycznych. To także duże wsparcie dla rodziców, którzy dzięki temu mogą liczyć na opiekę dla swoimi pociechami. Już dziś (12 stycznia) ruszają zapisy na półkolonie.

Jak informuje Centrum Usług Wspólnych, zajęcia stacjonarne prowadzone będą w SP2, SP3, SP4 i ZS2 i będą odpłatne. Jest to opłata stała – 200 zł za jeden tydzień półkolonii. Szkoły zapewnią dla każdego uczestnika obiad jednodaniowy w cenie 40 zł za tydzień.

W ramach opłaty stałej szkoła zapewni opiekę sprawowaną przez nauczycieli w godz. 6.30 – 17.30, realizację programu profilaktycznego oraz udział w zajęciach stacjonarnych i wyjazdowych.

Istnieje możliwość zapisu na jeden lub dwa tygodnie turnusu półkolonii.

Ważna informacja! W tym roku zajęcia w ramach „Zimy w Markach 2023” dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 2. Taki stan rzeczy spowodowany jest pracami remontowymi w SP1 w ramach napraw gwarancyjnych.

Aby zapisać dziecko należy wypełnić i podpisać:

- kartę kwalifikacyjną,
- informacje dodatkowe,
- informacje organizacyjne,
- zgody wizerunkowe,
- RODO,
- zgoda na wyjście na basen,
- informację o wyjściu ze szkoły.

(materiały dostępne poniżej)

Zapraszamy do zapisów.

Zapisy trwają do 16 stycznia w sekretariacie szkoły, do której dziecko uczęszcza.

TS
12 stycznia 2023, godz. 11:19
#Miasto #Edukacja #Bezpieczeństwo #Szkoła Podstawowa Nr 2 #Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920r #Zespół Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia #Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefa Roweckiego Grota"

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry