bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

31 Finał WOŚP za Nami!

Już dziś wiemy, że przekroczymy 280 tysięcy.

31 Finał WOŚP za Nami! Pierwsza kwota zbiórki, jeszcze przed zakończeniem licytacji na Allegro i zamknięciem eSkarbon wynosiła 262 tys. złotych. Już dziś wiemy, że przekroczymy 280 tysięcy.

Sam Finał był absolutnie niezapomniany. Wiele się działo: w Strefie Smaków u najlepszych Szefów Kuchni i barmanów w naszych okolicach, w kawiarence Sztabowej, na scenie, w dziale Wolontariatu i Kasy oraz na terenie całego MCER-u. W tym roku mieliśmy wyjątkowy rok. Marki grały razem z Ząbkami, co oznacza, że Wolontariusze z sąsiedniego miasta oraz ząbkowskie firmy kwestowały ze sztabem mareckim z numerem 830 na puszkach.

Mieszkańcy Marek i Ząbek przynosili gadżety, vouchery, swoje wyroby i rękodzieło na licytacje Allegro i te, które odbywały się na scenie. Nasi artyści mogli się pokazać nie tylko na scenie na hali, ale także na deskach teatru w sali widowiskowej, próbując swoich sił jako wokaliści w karaoke. Najmłodsi mogli obejrzeć „Kosmiczny mecz 2”

MCER przygotował wiele atrakcji: pokaz synchroniczny na basenie, turniej sportowy tenisa stołowego czy pokazy sportów walki.

Podczas finału można było skorzystać z saturatora na stoisku Wodociągu Mareckiego, fantowni, Laseromanii, Kiosku z Sercem oraz warsztatów rękodzielniczych.

W tym roku mieliśmy 200 wolontariuszy, a także 50 punktów na terenie Marek oraz Ząbek, które mogły kwestować już od 10 grudnia 2022 r.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, tym którzy chodzi z puszkami, ale także 230 osobom, które w pocie czoła, choć z uśmiechem tworzyły ten dzień. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, sponsorom i dobrym ludziom, którzy wspierają nasz Sztab. Dziękujemy także wszystkim osobom, które przyniosły słodkości do kawiarenki. Dziękujemy wszystkim artystom, którzy wzbogacili czas naszym gościom o niesamowite wrażenia artystyczne. Dziękujemy burmistrzowi Miasta Marki Jackowi Orychowi za pomoc i wspieranie naszej działalności .

Maria Krzyżanowska

Szef Sztabu WOŚP Marki

Prezes Fundacji Przyjaciele Marek

FPM/WPZ
3 lutego 2023, godz. 08:54
#Miasto #Organizacje pozarządowe #MCER

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry