bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Rekrutacja do przedszkoli

Rusza rejestracja w systemie elektronicznym i wypełnianie wniosków o przyjęcie do przedszkoli

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli dziś tj. 13 marca o 12:00 rozpoczynamy zbieranie wniosków od rodziców przyszłych przedszkolaków.

Podobnie jak w latach ubiegłych rodzice, których dzieci rozpoczynają edukację przedszkolną, będą mogli dokonać rejestracji do przedszkola za pośrednictwem strony internetowej przedszkola-marki.nabory.pl

Wypełniony wniosek należy przesłać elektronicznie, następnie wydrukować, podpisać i zanieść do placówki pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie zaznaczonych kryteriów.

W najbliższym roku szkolnym wychowaniem przedszkolnym mogą być objęte  dzieci urodzone w roku 2020, 2019 oraz 2018, natomiast dzieci 6-letnie  (urodzone w 2017 roku) są zobowiązane do odbycia rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego. Dzieci 6-letnie, które odbyły wcześniej roczne obowiązkowe wychowanie przedszkolne, mogą również na wniosek rodziców, rozpocząć naukę w klasie I szkoły podstawowej.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy zapraszamy do kontaktu z wybraną placówką lub Centrum Usług Wspólnych tel. 22 771 35 86 wew. 19, email: cuw@marki.pl

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego  (załącznik).

TS
13 marca 2023, godz. 09:27
#Miasto #Edukacja #Przedszkole Miejskie Nr 1 #Przedszkole Miejskie Nr 2 "Mali Odkrywcy" #Przedszkole Miejskie Nr 3

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry