Młodzi karatecy z Marek mistrzami Mazowsza

12 marca na hali Mareckiego Centrum Edukacyjo-Rekreacyjnego zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin

12. marca na hali Mareckiego Centrum Edukacyjo-Rekreacyjnego zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 300 zawodników z 29 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Kontaktowego Woj. Mazowieckiego.

Dwóch młodych karateków z Marek: Nikodem i Igor Gawrysiuk zdobyło złote medale zostając tym samym mistrzami Mazowsza w dyscyplinie karate kyokushin. Chłopcy walczyli w kategorii juniorów pokonując zawodników z Ostrołęki, Piaseczna, Warszawy, Mińska Mazowieckiego i Otwocka. Wspólnie z kolegami z Klubu Sportów Walki Kyokushin zdobyli 16 medali i mocne trzecie miejsce w kategorii drużynowej.

Chętnych do poznania karate na najwyższym poziomie zapraszamy do ćwiczeń we wtorki i czwartki na ul. Szkolną w Markach do Szkoły Podstawowej nr 2, o godz. 18.00.

Wydarzenie objęte było honorowym patronatem burmistrza miasta Marki Jacka Orycha.