bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Mistrzostwa Marek w piłce nożnej dzieci

Mistrzowie i Mistrzynie Marek klas 4-6 wyłonieni

13 i 14 kwietnia br. W Szkole Podstawowej Nr 5 przy ulicy Wczasowej w Markach zorganizowane zostały Mistrzostwa Marek w piłce nożnej w kategorii dzieci. Organizatorem była "piątka" na czele z Panem Damianem Makarewiczem.

Cieszy fakt, iż w zawodach wzięły udział wszystkie mareckie szkoły podstawowe. 

13 kwietnia rywalizowały dziewczęta, spośród których najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2. Kolejne miejsca zajęły drużyny SP4 drugie, SP3 trzecie, SP1 czwarte i SP5 piąte.

Dzień później do rywalizacji przystąpili chłopcy.

Zawody rozgrywane zostały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Przyczynił się do tego fakt, że wielu zawodników na co dzień reprezentuje barwy mareckich drużyn piłkarskich, w szczególności MKS Marcovia Marki, która w tym roku obchodzi swoje 100 urodziny. W fazie grupowej kilka spotkań zakończyło się rezultatem remisowym.  W półfinałach wyniki zmieniały się jak w kalejdoskopie. Mecz pomiędzy SP1 i SP3 zakończył się rzutami karnymi,  a w ostatecznym rozrachunku zwycięstwem SP 3.

Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 3 i to ona razem ze Szkołą Podstawową nr 2 będą reprezentowały Marki w rozgrywkach rejonowych, które odbędą się 17 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 2 w Markach.

Klasyfikacje turnieju chłopców:

  1.  SP 3 Marki.
  2.  SP 5 Marki.
  3.  SP 2 Marki.
  4.  SP 1 Marki.
  5.  KSP Marki.
  6.  SP 4 Marki.

Medale ufundowało Miasto Marki Miasto Marki.

 

TS/MG
17 kwietnia 2023, godz. 08:22
#Miasto #Sport #Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego #Szkoła Podstawowa Nr 2 #Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920r #Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefa Roweckiego Grota" #Zespół Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry