Mistrzostwa rejonu w piłce nożnej

Dominacja mareckich szkół

Wczoraj, 17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach rozegrane zostały Mistrzostwa rejonu Marki-Radzymin-Dąbrówka w piłce nożnej klas 4-6. W zawodach wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach, Szkoła Podstawowa nr 3 w Markach i Szkoła Podstawowa nr 1 im. ppłk. Pilota Mariana Pisarka w Radzyminie.

Pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Mecz był bardzo emocjonujący. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla SP2 w Markach. W drugiej połowie losy meczu odmieniły się, i to goście z SP1 z Radzymina zdobywali bramki. Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 2:2. Zwycięzcę wyłoniły rzuty karne. Ostatecznie lepiej strzelały zawodniczki z SP2 w Markach i to one będą reprezentowały Rejon w rozgrywkach powiatowych, które odbędą się w przyszły wtorek na obiektach sportowych w SP6 w Ząbkach.

Rywalizacja wśród chłopców była jednostronnym widowiskiem. SP3 w Markach wygrała 4:0 z SP1 w Radzyminie. Finały powiatu wołomińskiego odbędą się w poniedziałek na obiektach OSiR Wołomin z udziałem naszych mistrzów z SP3.

Podziękowania za organizację Panu Pawłowi Skrok i nauczycielom z SP2 w Markach.