bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Szczypiornistki na siódmym miejscu

Zwycięstwo KPR Marcovia ROKIS na zakończenie sezonu I ligi

To już jest koniec...  Ostatnim akcentem mijającego sezonu I ligi piłki ręcznej kobiet był mecz z SPR JKS SAN Jarosław. Mecz, który miał zdecydować o końcowym miejscu naszej ekipy w tabeli.

Waga tego spotkania ewidentnie miała wpływ na poczynania naszych dziewczyn w pierwszej połowie. Błędy w obronie i nieskuteczność w ataku spowodowały, iż na przerwę schodziłyśmy z dwubramkową stratą. Druga połowa przebiegała według podobnego scenariusza - z taką różnicą, iż naszym dziewczynom udało się opanować nerwy i w końcówce dzięki skutecznej grze w obronie wypracowały sobie kilka bramek przewagi, której to nie oddały już do końca spotkania. Ostatecznie pokonujemy zespół z Jarosławia 31:28

Serdeczne podziękowania dla ROKiS Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu za przygotowanie oprawy meczowej. Dziękujemy również niezawodnej Akademia Pani Szafki za kapitalny występ.

Finalnie zajmujemy bardzo dobre, siódme miejsce na koniec sezonu (na 12 zespołów w stawce). Wygraliśmy dziewięć spotkań, trzynaście przegraliśmy. Zdobyliśmy 27 pkt. Zdobyliśmy 666 bramek tracąc tylko o 10 więcej.