bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zapraszamy na Dni Marek!

Koncerty, warsztaty, rajd rowerowy, strefa rodzinna - to wszystko i dobrą zabawę znajdziecie na naszej imprezie!

Po długiej przerwie wracamy z imprezą miejską "Dni Marek". Tradycyjnie świętować będziemy dwa dni. Już w sobotę, 3 czerwca o 14.00 zapraszamy na stadion miejski. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji - strefa zabaw i warsztatów, strefa gastronomiczna, dmuchańce, stoiska naszych partnerów. Na stoisku Urzędu Miasta będzie można zagrać w EKO Koło Fortuny. Atrakcji będzie jeszcze więcej – na scenie zaprezentują się mareckie szkoły i stowarzyszenia, Wodociąg Marecki zaprosi do konkursu.

O godz. 17.30 na scenie pojawi się zespół „The Chance”, czyli trzy piękne panie z niesamowitymi głosami. O godz. 19.00 na scenę wkroczy gwiazda wieczoru – Michał Szczygieł z zespołem. Jego największe przeboje to ”Adrenalina”, „Nic tu po mnie” i „Spontan”.

MKS Marcovia Marki zaprasza dzieci na otwarty trening piłki nożnej, który odbędzie się podczas wydarzenia w godzinach 14.00 - 15.30.

4 czerwca zapraszamy na rajd rowerowy. W Miasteczku Ruchu Drogowego przy MCER, o godz. 11.00 startuje rejestracja. Udział w rajdzie jest bezpłatny. O godz. 12.00 imprezę rozpoczynamy warsztatami edukacyjnymi oraz solidną rozgrzewką. Potem uczestników czeka prawiel 8-km trasa – która o godz. 14.00 kończy się w Parku Briggsów. Tam na uczestników będą czekać niespodzianki jak loteria z nagrodami dla najmłodszych, ciepły poczęstunek oraz koncert i inne atrakcje w przestrzeni parku.

 W ramach KOŁA SZTUKI już od 14.00 do Parku Miejskiego zaprasza Marecki Ośrodek Kultury. Będzie można posłuchać Orkiestry na Dużym Rowerze (godz. 20.30), najmłodsi będą mogli obejrzeć bajkę Czerwony Kapturek (godz.17.00). Na scenie zagoszczą prezentacje taneczne i wokalne dzieci i młodzieży, odbędzie się koncert Marecki Samorząd Śpiewa Dzieciom. W przestrzeni parku będą się odbywać: selfie ze sztuką, wystawy i warsztaty.

Partnerzy wydarzenia: Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o., Wodociąg Marecki Sp. z o.o., Biblioteka Publiczna Miasta Marki, Fundacja Otwarte Serce, Ośrodek Pomocy Społecznej.

Wstęp na imprezę – wolny.

Zapraszamy!

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

WPZ
2 czerwca 2023, godz. 08:00
#Miasto #Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego #Wodociąg Marecki #Mareckie Inwestycje Miejskie #Biblioteka Publiczna Miasta Marki #Kultura

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry