bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Lato w stylu zen

W lipcu joga, w sierpniu tai chi. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia i warsztaty, które będą odbywały się na dziedzińcu MCER.

Asany na świeżym powietrzu w ciepłe lipcowe dni od dwóch lat cieszą się u nas ogromną popularnością! Dlatego po raz kolejny zapraszamy na bezpłatne zajęcia jogi, które poprowadzą instruktorzy z Akademii Pani Szafki. Będą się one odbywały w każdy piątek lipca o 7.30 przed MCER. Wystarczy zabrać ze sobą wygodny strój i matę, zajęcia są odpowiednie dla osób w każdym wieku!

W sierpniu będzie można spróbować swoich sił w wyjątkowej dyscyplinie, jaką jest tai chi. To zajęcia wywodzące się z chińskich sztuk walki, współcześnie często nazywane „medytacją w ruchu”. Obecnie ponad 300 milionów ludzi na świecie praktykuje tai chi dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, samopoczucia, integracji społecznej i długowieczności. Ćwiczenia wspomagają system nerwowy i odpornościowy.

W MCER zajęcia tai chi odbywają się regularnie od stycznia, a ich organizatorem jest Polska Akademia Wushu Nan Bei Shen Long, która przygotowała dla mieszkańców Marek pokazowe zajęcia w lasku przy dziedzińcu MCER. Kiedy? W poniedziałki 21 i 28 sierpnia oraz 4 i 11 września o godzinie 18.00. Zajęcia poprowadzi Mariusz Szewczyk, założyciel Polskiej Akademii Wushu Nan Bei Shen Long.

Zapraszamy serdecznie zarówno tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tai chi, jak i tych, którzy już praktykują. Na zajęcia nie obowiązują zapisy, wstęp wolny

Materiał pochodzi z biuletynu Marki.pl 

MCER
24 maja 2023, godz. 15:58
#Miasto #MCER

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry