bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Od 0:3 do 3:3

Niesamowity wyjazdowy mecz Marcovii!

Prawdziwy rollercoaster przeżywali kibice Marcovii podczas wyjazdowego meczu z KS CK Troszyn, drużyną z czołówki IV ligi. Podopieczni Bartłomieja Walewskiego przegrywali w pewnym momencie różnicą trzech bramek, ale dzięki sile charakteru zdołali doprowadzić do wyrównania. Tym samym mecz w Troszynie zakończył się remisem 3:3 (2:0). Niewątpliwie zadowoleni po końcowym gwizdku mogą być tylko nasi zawodnicy. Na listę strzelców wpisali się Igor Ruciński, Jan Szulkowski i Mateusz Argasiński. 

Do przerwy KS CK Troszyn prowadził 2:0. Tuż po zmianie stron przed doskonałą szansą na zdobycie kontaktowej bramki miał Jan Szulkowski. Niestety pomocnik Marcovii nie wykorzystał rzutu karnego. W odpowiedzi KS CK Troszyn podwyższył prowadzenie na 3:0. W tym momencie chyba wszyscy zawodnicy i kibice gospodarzy byli przekonani, że jest już po meczu.

Na szczęście zawodnicy z Marek nie spuścili głów, tylko walczyli o odwrócenie wyniku. Pokaz siły charakteru przyniósł zamierzony cel. Za sprawą Igora Rucińskiego, Jana Szulkowskiego i Mateusza Argasińskiego udało się bowiem doprowadzić do wyrównania! Coś, co wydawało się mało realne, udało się zrealizować dzięki odpowiedniemu nastawieniu i woli walki.

Brawo, brawo, brawo! To był niesamowity mecz, po którym wszyscy jesteśmy dumni z naszych zawodników oraz trenerów, którzy walczą o utrzymanie w IV lidze.

Po tym meczu Marcovia zajmuje 11 miejsce w tabeli. Nasi zawodnicy mają na koncie 32 pkt. W kolejnej kolejce zagrają u siebie z KS Raszyn (12 miejsce).

KS CK Troszyn – Marcovia Marki 3:3 (2:0)

Bramki: Igor Ruciński, Jan Szulkowski, Mateusz Argasiński

Skład wyjściowy: Adam Radzikowski – Krystian Omen, Mateusz Argasiński, Michał Boczoń, Paweł Żmuda – Hubert Władyka, Patryk Kultys, Michał Durajczyk, Jan Szulkowski, Kamil Żmuda (C) – Artur Rawa

Zagrali również: Igor Ruciński, Jakub Kabala, Hubert Grober, Michał Ochman, Paweł Basiuk

Trenerzy: Bartłomiej Walewski, Kacper Malczewski, Marek Plichta (trener bramkarzy)

Fot. Archiwum MG ART FOTO Mariola Gawron

Marcin Boczoń
25 maja 2023, godz. 15:25
#Miasto #Sport

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry