bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Piknik Rodzinny w SP1

Sportowe rozgrywki i zabawa

W minioną sobotę 27 maja br. Szkoła Podstawowa nr 1 zamieniła się w miejsce zabawy, rozgrywek sportowych, umysłowych, doświadczeń, placem budowy konstrukcji z klocków lego i rozmów o emocjach. Goście pikniku brali udział w zawodach sportowych, quizie wiedzy o Markach i szkole, oraz odpowiadali na pytania dotyczące sportu, muzyki i filmu.

Około 60 uczniów wzięło udział zajęciach programowania z Minecraftem projektując własną stancję kosmiczną. W Krainie Emocji, starano się wypracować przepis na szczęście. Ponadto każdy uczestnik Pikniku mógł zbudować fantazyjną konstrukcję z klocków lego, przeprowadzić doświadczenia z suchym lodem, wsiąść i obejrzeć wozy strażackie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach, odbyć przejażdżkę quadem i rowerem elektrycznym, wziąć udział w wyścigu motocyklowym w goglach VR.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty rękodzieła: malowania na szkle, własnoręcznego wykonania koralikowych bransoletek oraz przypinek i magnesów z Koziołkiem Matołkiem.

Dla młodszych uczestników Pikniku przygotowano ogromny zamek dmuchany, malowanie buziek, plecione warkoczyki czy zabawę bańkami mydlanymi i konkurencje sportowe.

Oprócz atrakcji „dla ducha”, było też coś „dla ciała”. Każdy uczeń SP1 otrzymał kupon na „Małe co nieco”. Dla wszystkich pozostałych osób odwiedzających naszą piknikową kawiarenkę były ciasta dostarczone przez poszczególne klasy, hot dogi, kiełbaski z grilla, kawę i herbatę, lemoniadę.

A do tego foto budka, pokazy taneczne na scenie, pokazy judo, występy wokalne i koncerty perkusyjne. Oj, działo się! 

Piknik rodzinny w SP1 został objęty przez Burmistrza Jacka Orycha honorowym patronatem.

WPZ
30 maja 2023, godz. 10:07
#Miasto #Szkoła Podstawowa Nr 1

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry