bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Osiemnastka Spartakiady

Zapraszamy 24 września na kultowe wydarzenie rodzinne

To wyjątkowa okazja, aby spędzić aktywny i radosny czas z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od wieku czy zainteresowań, każdy znajdzie coś dla siebie podczas tej niezapomnianej imprezy – tak na osiemnastą, „rocznicową”  edycję Spartakiady zaprasza jej organizator, czyli Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze.

Tradycyjnie wydarzenie odbędzie się na stadionie Marcovii przy ul. Wspólnej 12. MSG zaprasza na nie 24 września. Początek imprezy – o godz. 12.00, zakończenie – o godz. 18.00.

Czekają na Was emocjonujące konkurencje sportowe, wspaniałe koncerty muzyczne, porywające pokazy taneczne, dmuchańce, malowanie buziek oraz wiele innych atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie pełen uśmiechu, radości i wspaniałej zabawy! – informuje stowarzyszenie.

Wśród spartakiadowych wydarzeń m.in. pokaz treningu rugby, mecz Marcovii z Reprezentacją Polskich Policjantów, akcja wymiany baterii na rośliny, a także możliwość obejrzenia stoiska daktyloskopijnego. Nie zabraknie też stoisk gastronomicznych. Zakończeniem imprezy będą: wybór Sportowej Rodziny Roku i „osiemnastkowy” tort.

Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu miasta.

TM
21 września 2023, godz. 08:20
#Miasto #Organizacje pozarządowe

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry