bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Szlachetna Paczka już w ten weekend

Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat, czyjś świat.

Codziennie na ulicy mijasz osoby, które potrzebują pomocy. Być może jedziesz obok nich w autobusie, mijacie się na ulicy, a może nawet przez chwilę patrzycie sobie w oczy podczas oczekiwania w kolejce w sklepie. Być może życie tej osoby miesiąc temu, przed tygodniem lub nawet wczoraj zmieniło się niewyobrażalnie. A może od długiego czasu nikt nie dostrzega, że jest w potrzebie. Dookoła ciebie są osoby, którym możesz realnie pomóc. Spraw by ich historie miały szczęśliwe zakończenie.

Słyszeliście o Szlachetnej Paczce i Weekendzie Cudów?

Jeżeli nie, nic straconego. Krótka ściągawka poniżej - proszę przeczytaj.
 

  • Co możesz zrobić?

Chcesz wpłynąć realnie na to, jak potoczy się dalsza historia konkretnej rodziny? Już 18 listopada zostały otwarte bazy rodzin, które oczekują na swojego “cudu”. Wejdź na  Poradnik Darczyńcy - jak przygotować Szlachetną Paczkę (szlachetnapaczka.pl) wybierz rodzinę, której ogrzejesz serce i zmienisz jej życie na lepsze. Przygotuj paczkę, którą dostarczymy rodzinie.
 

  • Może już wiesz jak duża liczba wolontariuszy pracuje w Weekend Cudów od rana do wieczora, by wszystkie z przygotowanych paczek trafiły do rodzin?

W tym roku od 16-18 grudnia znowu użyją wszystkich swoich sił aby zobaczyć uśmiech na twarzach potrzebujących. Jeżeli masz możliwość zapewnić wolontariuszom ciepły posiłek np prowadzisz firmę cateringową, w ten sposób sprawić że tych sił im nie zabraknie, odezwij się do nas.
 

  • Może masz inny szlachetny pomysł, jak możesz stać się częścią tej magii?                               

Podziel się nim z nami. Mamy dla ciebie jeszcze kilka możliwości.


Niektóre z paczek będą miały jeszcze kilka wolnych centymetrów, możemy je uzupełnić o drobne artykuły. Będzie nam miło, jeżeli odwiedzisz naszych wspaniałych wolontariuszy w magazynie w dniach 16-18 grudnia i dostarczysz np. chemię gospodarczą, kosmetyki do codziennej pielęgnacji. W ten sposób wykorzystamy każdy milimetr paczki, a może i dzięki Wam “pękną w szwach”.

Być może prowadzisz kawiarnię, cukiernię lub umiesz pysznie piec - na pewno umiesz i chcesz osłodzić darczyńcom weekend cudów jeszcze bardziej. Zapraszamy do naszego magazynu. Powiedzmy im słodkie dziękuję.

Kiedy już to się stanie z uśmiechem na twarzy wolontariusze ruszą do rodzin, przekazać paczki przygotowane przez darczyńców. Jeżeli posiadasz środek transportu i możesz towarzyszyć wolontariuszom w ich dostarczeniu prosimy - odezwij się do nas.

Razem możemy więcej…i więcej.

Na terenie Marek paczki będą przyjmowane w dniach 16-17 grudnia w budynku szkoły przy ul. Dużej 3.

Zapraszamy do kontaktu z Emilią Krzesińską liderem Szlachetnej Paczki, numer kontaktowy 501664551.

TS/CAF3
11 grudnia 2023, godz. 16:14
#Miasto #Organizacje pozarządowe

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry