bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Porażka nie pójdzie na marne! Wrócimy silniejsze!

Relacja z niedzielnego meczu szczypiornistek ROKIS Radzymin Marcovia Marki

Myśleliśmy że w poniedziałek wejdziemy w zupełnie innych nastrojach. We wczorajszym meczu o bezpośredni awans do Ligi Centralnej niestety musieliśmy uznać wyższość drużyny SPR Olkusz.

Wiadomo było, że będzie to trudne spotkanie. Nasze rywalki to bardzo dobra, doświadczona drużyna. Widać to było na początku meczu. Nasze dziewczyny zaczęły niezwykle nerwowo. Widać było, że bardzo chcemy. W niektórych sytuacjach brakowało troszkę chłodnej głowy. Duża liczba niewymuszonych błędów, słabsza niż zwykle skuteczność i problemy w obronie spowodowały, iż tak naprawdę od początku meczu drużyna z Olkusza prowadziła grę. Do przerwy przegrywaliśmy czterema bramkami, co pozwalało myśleć jeszcze o końcowym triumfie.

Niestety, początek drugiej połowy rozwiał nasze nadzieję. Ostatecznie, po szaleńczym pościgu w końcówce meczu przegrywamy 29:33. Niestety, z tak dobrą drużyną jak SPR OLKUSZ nie można popełniać takiej liczby błędów. Drużynie naszych przeciwniczek serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach Ligi Centralnej.

Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o naszych wspaniałych kibicach. Wspieraliście nas w każdym meczu tego sezonu, ale to, co zrobiliście wczoraj, przeszło najśmielsze wyobrażenia. Bardzo dziękujemy, jesteście wielcy. Tym bardziej żałujemy, że nie mogliśmy odwdzięczyć się awansem do ligi centralnej. Ale możemy Wam wszystkim obiecać, że ta porażka nie pójdzie na marne. Wrócimy silniejsze!

ROKIS Radzymin Marcovia Marki
20 maja 2024, godz. 14:35
#Miasto #Sport

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry