Zostało 14 dni! Zgłoś młodych, którzy zmieniają nasze miasto!
To już trzecia edycja Młodzieżowej Nagrody Burmistrza Miasta Marki. W tym roku również zachęcamy do wyszukania i nominowania młodych osób mieszkających w naszym mieście zaangażowanych społecznie, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej czy też w ochronę klimatu i zwierząt.

W celu wyłonienia laureatów Burmistrz powołał Kapitułę Konkursu, w składzie zasiądą przedstawiciele Rady Miasta, Urzędu, Młodzieżowej Rady Miasta i jednostek miejskich
Zgłoszenia kandydatur może dokonać:
Warunkiem dopuszczenia nominacji pod obrady Kapituły jest złożenie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszenia do Konkursu. Formularz zgłoszenia nominacji dostępny jest na stronie www.marki.pl oraz w Wydziale Aktywności Lokalnej CAF3 Urzędu Miasta Marki. Do formularza zgłoszenia do Konkursu należy dołączyć wypełniony formularz zgody osoby zgłaszanej do Konkursu.
Nagroda może być przyznana osobie w wieku 13 - 26 lat, która jest mieszkańcem miasta Marki oraz działała społecznie w roku szkolnym i akademickim 2024/2025 w jednej z następujących dziedzin:
a jej działania są udokumentowane.
Formularz zgłoszenia do Konkursu wraz ze zgodą osoby nominowanej można składać:
Termin składania zgłoszeń upływa 14 lipca 2025 r. o godzinie 16:00, decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta Marki.
Wręczenie Nagrody odbędzie się 31 sierpnia 2025 roku podczas Dni Marek. Dokładne miejsce i godzina zostaną podane laureatom konkursu.
CAF3
1 lipca 2025, godz. 08:30
zarzadzenie burmistrza 0050862025 mlodziezowa nagroda burmistrza miasta marki.pdf
zal nr 1 formularz zgloszeniowy do mlodziezowej nagrody burmistrza miasta marki 2025.doc
zal nr 2 zgoda na udzial nagroda burmistrza miasta marki 2025.doc
zal nr 1 formularz zgloszeniowy do mlodziezowej nagrody burmistrza miasta marki 2025.pdf
zal nr 2 zgoda na udzial nagroda burmistrza miasta marki 2025.pdf