Szanowni Państwo,
przypominamy, że odbiór odpadów, w danym dniu wskazanym w harmonogramie, prowadzony jest od 6:00 rano do 22:00 wieczorem.
Jeśli w danym dniu nie zostaną od Państwa odebrane odpady, to następnego dnia należy niezwłocznie przesłać reklamację poprzez formularz reklamacyjny na stronie czyste.marki.pl. Taka reklamacja trafia bezpośrednio do firmy odbierającej odpady z danego sektora oraz do wiadomości do Urzędu Miasta Marki.
Prosimy nie wysyłać zgłoszeń reklamacyjnych poprzez aplikację mMieszkaniec.
WOŚ
21 maja 2026, godz. 08:52