Rusza kolejna edycja Młodzieżowej Nagrody Burmistrza Miasta Marki. To wyjątkowa okazja, aby docenić młodych mieszkańców naszego miasta, którzy angażują się społecznie, pomagają innym i mają realny wpływ na lokalną społeczność.
Znasz osobę, która działa na rzecz mieszkańców, wspiera potrzebujących, angażuje się w wolontariat, ochronę środowiska lub integrację lokalnej społeczności? Nie zwlekaj - zgłoś jej kandydaturę!
Nagroda skierowana jest do młodych mieszkańców Marek w wieku od 13 do 26 lat, którzy w roku szkolnym i akademickim 2025/2026 prowadzili działalność społeczną i obywatelską.
W celu wyłonienia laureatów Burmistrz Miasta Marki powołał Kapitułę Konkursu, w skład której weszli:
Nominacji mogą dokonać:
Nagroda może zostać przyznana osobie, która:
Działania mogą dotyczyć m.in.:
Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z pisemną zgodą osoby zgłaszanej.
Formularze dostępne są:
Dokumenty można złożyć:
Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca 2026 r. do godziny 14:00.
Decyduje data wpływu dokumentów do Urzędu Miasta Marki.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 30 sierpnia 2026 roku podczas obchodów Dni Marek.
Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy oraz Zarządzenie Burmistrza w sprawie ogłoszenia konkursu "Młodzieżowa Nagroda Burmistrza Miasta Marki 2026" z dnia 29.05.2026 r. dostępne są w załącznikach.
CAF3
29 maja 2026, godz. 11:34
zal nr 1 formularz zgloszeniowy do mlodziezowej nagrody burmistrza miasta marki 2026.pdf
zal nr 2 zgoda na udzial nagroda burmistrza miasta marki 2026.pdf
zal nr 1 formularz zgloszeniowy do mlodziezowej nagrody burmistrza miasta marki 2026.doc
zal nr 2 zgoda na udzial nagroda burmistrza miasta marki 2026.doc