Szanowni Państwo,
Najbliższy czwartek (4 czerwca) jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Jednakże w czwartki przypadają odbiory odpadów segregowanych z zabudowy wielorodzinnej w Sektorach 1, 2, 3.
Dlatego informujemy, że operator gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi przeprowadzi "czwartkowe" odbiory w najbliższą sobotę tj. 6 czerwca 2026 roku.
Za utrudnienia przepraszamy.
WOŚ
3 czerwca 2026, godz. 15:15