bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

#UczymyRatować

Wspólnie z WOŚP chcemy pobić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Od 2006 roku Fundacja WOŚP prowadzi program Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować", który skierowany jest do dzieci klas I-III szkół podstawowych.

Doskonałym uzupełnieniem tego programu jest bicie rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, które Fundacja WOŚP organizuje od pięciu lat w czasie Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca. W ubiegłym roku w akcji wzięło udział ponad 85 tys. osób. W tym roku Orkiestra chce pobić ten rekord. Dlatego odpowiadając na ten apel także Marki dołączyły do przedsięwzięcia.

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób odbędzie się 16.10.2018 od godziny 12:00 do godziny 12:30. Tego dnia spotykamy się w Szkole Podstawowej nr. 1 przy ulicy Okólnej. Nasi ratownicy planują rozpoczęcie imprezy o godzinie 11:00 tak, by można było omówić zasady bicia rekordu oraz wykonywania wdechów. Kto będzie chciał, będzie miał również możliwość przetrenowania resuscytacji na dostępnych fantomach. Nie może Was zabraknąć. Bądźcie z nami, bo #UczymyRatować.

WPZ
13 października 2018, godz. 09:06
#Zdrowie #Edukacja

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry