1 grudnia będzie można podzielić się szczególnym darem.
Kilka razy w roku do Marek przyjeżdża ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Tym razem zaparkuje 1 grudnia pod naszym ratuszem. Akcja krwiodawstwa potrwa od godz. 10.00 do godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy!
Warto podkreślić, że dziś rozpoczęły się Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK, które potrwają do 26 listopada.
- Korzystając z tej szczególnej okazji dziękuję wszystkim mareckim krwiodawcom. Zawsze możemy na nich liczyć, gdy podjeżdża ambulans do poboru tego daru życia. Wiedzą, że w ten sposób ratują wiele osób. Co tu dużo mówić - jesteście wspaniali - mówi burmistrz Jacek Orych, również krwiodawca.
TM
22 listopada 2018, godz. 21:52