bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Sportowo i Zdrowo 2

Markowi Biegacze zapraszają na "super WF" dla dorosłych

O zajęciach i ich formie pisaliśmy już sporo – że świetny trener, że tabaty (cztery ćwiczenia razy dwa w szybkim tempie), że piłki lekarskie, że podskoki, że jak przeżyje się rozgrzewkę to przeżyje się wszystko. Ale to podsumowanie będzie trochę inne.

Kiedy zaczynaliśmy projekt zależało nam na tym, aby skorzystali z niego nie tylko Markowi Biegacze. Zależało nam na tym, aby uczestniczyły w nich osoby spoza naszej grupy. Liczyliśmy również po cichu na to, że zaktywizujemy biegowo uczestników zajęć.

Na ostatnich zajęciach nasza nowa Markowa koleżanka Asia zapytała – czy jest na sali większość Markowych. Spojrzałam po sali na naszych kolegów/koleżanki. Tak - dzisiaj to była większość Markowych (12/20). Ale jeszcze ze dwa/trzy miesiące temu te liczby nie przedstawiały się w ten sposób. Jeszcze dwa/trzy miesiące temu te same osoby po prostu przyszły na zajęcia.

Przyjście na zajęcia nie oznacza, że uczestnik musi przynależeć do Markowych. My umożliwiamy Ci w każdą środę zrobienie czegoś tylko dla siebie. Decyzja jest po Twojej stronie.

Gwarantujemy Ci fajną atmosferę, gwarantujemy Ci fizyczny wycisk, gwarantujemy Ci również, że jeśli nie będziesz w stanie wykonać w całości danego ćwiczenia, to po prostu go nie zrobisz. Właściwie możemy zagwarantować Ci też  zakwasy. A o 22:30 kiedy zajęcia się skończą gwarantujemy, że wyjdziesz zmęczony/zmęczona, ale z przewietrzoną głową i pozytywnym spojrzeniem na świat.

 Przed nami został ostatni miesiąc zajęć. Zapraszamy niezdecydowanych.

A jeśli macie ochotę trochę potruchtać zapraszam na bieganie dla początkujących – Grupa Pędzących Żółwi chętnie przygarnie kolejne osoby – śledźcie posty na tablicy Markowi Biegacze na Facebooku.

Markowi Biegacze

Projekt współfinansowany z budżetu miasta Marki

WPZ
27 listopada 2018, godz. 09:02
#Miasto #Sport #Organizacje pozarządowe

Załączniki:

2111.jpg

zdjecie
fot. 1
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry