bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Praca z osobami niepełnosprawnymi

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego poszukuje asystentów osób z niepełnosprawnościami

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w dotarciu do różnych miejsc (uczelnia, miejsce pracy, urząd, przychodnia, kino, sklep itp.),
  • pomoc w załatwieniu spraw urzędowych, w banku,
  • pomoc w komunikowaniu się w urzędach, w banku, u lekarza, również pomoc tłumacza języka migowego
  • głośne czytanie osobom niezdolnym do samodzielnego czytania,
  • wsparcie podczas zajęć  edukacyjnych, kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych

GWARANTOWANE: elastyczny czas pracy, zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej, abonament telefoniczny, polisę OC, bilet sieciowy (miesięczny), zdobycie doświadczenia.

Kontakt:  Pl. Konstytucji 5/4, 00-657 Warszawa

Tel. 663-660-051, 22 400 50 73

mail: asystent.warszawa@firr.org.pl

TERMIN NADSYŁANIA CV DO 30.01.2019 r.

WPZ
23 stycznia 2019, godz. 13:27
#Organizacje pozarządowe

zdjecie