bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

kołoMarek wraca do Marek

Już w piątek ponownie będzie można korzystać z miejskiej wypożyczalni rowerów.

Zima szybko minęła. Od 1 marca znów będzie można korzystać z kołoMarka. Przypomnijmy – to sieć miejskich rowerów. W Markach będziemy mieć do dyspozycji 75 pojazdów (w tym dwa dziecięce), które są ulokowane przy pięciu stacjach. Te ostatnie znajdują pod wiaduktem trasy S8, przed Urzędem Miasta Marki, na rogach Piłsudskiego i Wspólnej oraz Piłsudskiego i Legionowej, a także przy pętli autobusowej na ul. Legionowej.

„Marecki Rower Miejski jest całkowicie kompatybilny z Veturilo, co oznacza, że wypożyczony w Markach rower można zwrócić w Warszawie i odwrotnie. Oba systemy mają ten sam, zakładający bezpłatne 20 minut każdego wypożyczenia, cennik. Można z nich również korzystać za pomocą jednego konta. Można je założyć na stronie internetowej lub poprzez terminal stacji wypożyczeni” – przypomina firma Nextbike, operator systemu.

KołoMarek zadebiutował w październiku ubiegłego roku i działał do końca listopada. W tym czasie jego użytkownicy dokonali ponad 2,5 tys. wypożyczeń. Największą popularnością cieszyła się stacja na rogu Wspólnej i Piłsudskiego. Najdalej rower z logo kołoMarek dojechał do stacji… PKP Piaseczno.

Więcej na temat systemu kołoMarek TUTAJ

 

TM, Nextbike
25 lutego 2019, godz. 12:08
#Sport #Miasto #KołoMarek

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry