Dwie jezdnie znów czynne

zdjęcie ilustracyjne

Przed świętami drogowcy udrożnili Aleję Piłsudskiego.

Wczorajsza zapowiedź Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) o wprowadzeniu stałej organizacji ruchu dziś przed południem weszła w fazę realizacji. Zakończyły się bowiem prace związane z asfaltowaniem zachodniej nitki Alei Piłsudskiego oraz jej wymalowaniem. Od strony Strugi kierowcy byli wprowadzani na kluczową arterię w tradycyjnym układzie, a sygnalizacja świetlna – na powrót ustawiana. Prace toczyć się będą jeszcze w okolicy obu mostów – nad rzekami Czarną i Długą.

Remont Alei Piłsudskiego jest częścią kontraktu na budowę obwodnicy Marek. Prace są realizowanie na zlecenie GDDKiA.

TM
19 kwietnia 2019, godz. 13:44

LOTERIA PITMareckie Wnioski
Obywatelskie
Wnioski i formularzeZarezerwuj wizytę
w urzędzie

© Miasto Marki   05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95   22 781 10 03   urzad.miasta@marki.pl

BYCHOWSKI - strony internetowe, strony dla administracji, dostępność cyfrowaskocz do góry