bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Na weekend zostaję z rodziną w Markach

Inauguracja lubianej, wakacyjnej akcji

Jak co roku park w okresie wakacyjnym będzie przyciągał atrakcjami.

Co weekend zapraszamy od 14 do 18 na warsztaty i animacje, jakie przygotował marecki ratusz. Każdy weekend to inna tematyka - szczegóły dotyczące każdego wydarzenia i tematyki znajdziecie w sekcji zaproszenia. Rozpoczynamy 6 lipca. Zaś 7 lipca oficjalne rozpoczęcie naszych spotkań pod hasłem - "Eko Magia - festiwal kultury naturalnej" oraz wystrzałowe warsztaty.

Od 14.00 do 18.00 zapraszamy na uroczystą inaugurację akcji weekendowych. Atrakcje na scenie, jakie proponuje Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego to m.in.

14.00 - integracyjne i magiczne warsztaty muzyczne z Anią Brodą

15.00 - koncert dla dzieci w wykonaniu Ani Brody

17.00 - koncert zespołu Nic wielkiego w składzie: Olga Szaltis, Magda Woźniak, Hipolit Woźniak, Paweł Jędrzejewski, Ryszard Grabowski.

Dodatkowo w przestrzeni parku tworzenie z mieszkańcami EKO altany, ekologiczne krasnale dla dzieci, EKO mural, EKO instalacja: wiatraki i butelki oraz warsztaty muzyczne dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Urząd Miasta zaprosi do zakręcenia Kołem EkoFortuny, które świetnie sprawdziło się na Dniach Marek. Zainteresowani złożą wniosek na Marecką Kartę Mieszkańca. Oczywiście nie zabraknie kontynuacji sobotnich atrakcji czyli wystrzałowych warsztatów i animacji jak wyścig rakiet, strzał z łuku i rzut do celu czy bitwa na balony z wodą. Będzie też drobny poczęstunek z kawą, herbatą, czekoladą i ciasteczkami.

Wpiszcie w kalendarze, widzimy się w parku miejskim. 

WPZ
21 czerwca 2019, godz. 14:41
#Miasto #Marecka Karta Mieszkańca #Kultura

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry