bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Otworzyliśmy oferty w trzech przetargach

Zamówienia z Mareckiego Budżetu Obywatelskiego

Na wtorek (20 sierpnia) zaplanowaliśmy otwarcie ofert w trzech postępowaniach. Chodzi o propozycje zgłoszone przez mieszkańców i wybrane w obywatelskim głosowaniu. Poprzednie przetargi zostały unieważnione, ponieważ oferty przekraczały kosztorys. W tej edycji przetargów wystartowały te same firmy. W dwóch postępowaniach mamy identyczne najniższe ceny jak w poprzednich, w jednym – jest nieco taniej.

Marecka Górka Saneczkowa przy pumptracku - wpłynęła jedna oferta. Ponownie zgłosiła ją firma Olikar, która jest gotowa zrealizować zamówienie za 139,4 tys. zł. To powtórzenie kwoty z poprzedniego przetargu. Kosztorys miasta wynosi niemal 111,1 tys. zł.

Zaprojektowanie i wykonanie dwóch aktywnych przejść dla pieszych na ulicy Okólnej – wpłynęła jedna oferta. Złożyła ją ponownie firma Euroasfalt. Jej wartość to 95 tys. zł. Kosztorys miasta opiewa na 82,5 tys. zł. Nowa oferta Euroasfaltu jest niższa od poprzedniej o około 2,6 tys. zł.

Strefa edukacji i odpoczynku przy ulicy Głównej – wpłynęły dwie oferty. Ponownie złożyły je firmy Olicar i Sorted. Budżet zamawiającego wynosi 140,6 tys. zł. Najtańsza propozycja opiewa na 178,76 tys. zł. Jest to powtórzenie kwoty z poprzedniego przetargu.

Miasto może ponowić postępowania lub znaleźć dodatkowe środki w budżecie.

TM
20 sierpnia 2019, godz. 14:25
#Inwestycje #Budżet obywatelski

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry