bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Dzień otwarty w MCER

Dziękujemy za Państwa liczną obecność, ciepłe słowa i pozytywne opinie.

Sobota, godzina 10.30. Na placu przed szkołą przy Wspólnej kończą przygotowania wystawcy. Ekipa Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego (MCER) rozpoczyna odliczanie do wizyty pierwszych mieszkańców, którzy zechcą zwiedzić najnowszy obiekt edukacyjny na mapie miasta. I od razu dodajmy najnowocześniejszy – także w skali kraju. Kilka minut przed godziną 11.00 przed drzwiami wejściowymi do MCER ustawia się kolejka chętnych. Co kilka minut do środka wchodzą 30-osobowe grupy, które zwiedzają część szkolną MCER. Zainteresowanie jest ogromne. Goście mogą zwiedzić nie tylko sale lekcyjne, ale również wejść na dach, z którego rozpościera się piękna perspektywa na nasze miasto, w tym zespół sportowych atrakcji (stadion, bieżnia), również udostępnionych w sobotę. Praktycznie do godziny 15.00 kolejka nie maleje.

- To był rekord! Dziękujemy za wspaniałą frekwencję! Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi zamieszczamy krótką relację z Dnia Otwartego. A to dopiero początek... Serdecznie dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa i bardzo pozytywne opinie na temat naszej nowej szkoły – napisali na FB przedstawiciele MCER.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Zdjęcia pochodzą z zasobów MCER (za zgodą) oraz UM Marki.

PS. Otwarcie całości MCER - łącznie z basenem i salą koncertową - jest przewidziane na pierwszą połowę listopada tego roku.

 

TM
3 września 2019, godz. 08:58
#Miasto #Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje

zdjecie
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry