bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Prościej z Radzymina do Marek

Od czwartkowego wieczoru węzeł Marki zyskał dodatkową funkcjonalność.

Kierowcy, którzy jechali trasą S8 z Białegostoku/Wyszkowa/Radzymina do Marek, mogli wykorzystywać węzeł Zielonka lub... wiadukt IKEA, by zawrócić w stronę Alei Piłsudskiego. Ten drugi manewr od czwartkowego wieczoru jest już niepotrzebny.

"Na węźle Marki w ciągu S8, dla kierowców jadących z kierunku Białegostoku, udostępniono relację skrętu w prawo w kierunku Radzymina. Jest to pierwszy z kilku etapów prac związanych z dokończeniem budowy S8 Marki – Kobyłka" - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Nie ma jednak na razie ani opcji skrętu w lewo, ani jazdy prosto (dołem).

"W celu udrożnienia całej łącznicy, czyli umożliwienia jazdy na wprost oraz skrętu w lewo w stronę Warszawy, niezbędne jest dokończenie m.in. ekranów, budowa/uzupełnienie infrastruktury podziemnej, montaż sygnalizatorów i aktualizacji oprogramowania" - informuje GDDKiA.

Prosimy kierowców o ostrożność - zarówno tych zjeżdżających z obwodnicy, jak i tych, jadących od strony ul. Radzymińskiej i Trasy Toruńskiej.

GDDKiA dodaje, że Strabag, czyli wykonawca robót "w kolejnych etapach (...) będzie prowadził m.in. prace na węzłach: Kobyłka i Zielonka, przy wiadukcie w ciągu ul. Dworkowej, kładce w rejonie ul. Letniskowej oraz Obwodzie Utrzymania Drogi".

TM
19 grudnia 2019, godz. 21:04
#Obwodnica Marek

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry