bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Dzień Otwarty w "Dwójce"

Zobaczmy, jak się zmieniła szkoła przy ul. Szkolnej.

Jesienią ubiegłego roku uroczyście otworzyliśmy Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. W tym czasie dobiegały końca prace przy rozbudowie i modernizacji Szkoły Podstawowej nr 2. Od Nowego Roku placówka z ulicy Szkolnej pracuje pełną parą i w pełnym zakresie. 14 marca pojawi się wyjątkowa okazja, by przekonać się na własne oczy, jak bardzo szkoła się zmieniła. Tego dnia zapraszamy na Dzień Otwarty.

- Formalne określenie „rozbudowa, przebudowa i remont Szkoły Podstawowej nr 2” nie oddaje tego, co przez ostatnie półtora roku zdarzyło się w „Dwójce”. Tak naprawdę jest to zupełnie nowa szkoła – podkreśla burmistrz Jacek Orych.

Każdy, kto pamięta pierwotną wersję „Dwójki”, przekona się, że była to iście rewolucyjna metamorfoza. Podwojona liczba sal lekcyjnych, nowa stołówka, nowa sala gimnastyczna, nowa sala taneczna, nowy wystrój – długo by można było wymieniać. To trzeba zobaczyć na własne oczy. Zaczynamy od godziny 10.00 i kończymy spotkanie o godzinie 13.00. W programie Dnia Otwartego są także m.in. zajęcia techniczne, warsztaty plastyczne i wokalne oraz pokaz tańca akrobatycznego. Serdecznie zapraszamy! Nad inwestycją przy Szkolnej czuwały Mareckie Inwestycje Miejskie. Wykonawcą prac była giełdowa firma Budimex.

TM
4 marca 2020, godz. 14:59
#Edukacja #Inwestycje #Szkoła Podstawowa Nr 2 #Mareckie Inwestycje Miejskie

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry