Pływalnia MCER nieczynna od 17 października

Pusty basen

Nowe obostrzenia dla żółtych stref wyłączają baseny z użytkowania.

Drodzy miłośnicy pływania,‍‍

niestety piątek, 16 października, będzie ostatnim dniem funkcjonowania naszej pływalni przed kolejną przerwą spowodowaną rządowymi ograniczeniami w związku z walką z koronawirusem. Tego dnia zapraszamy w godzinach 15:00-22:00.

Od soboty, 17 października, pływalnia MCER pozostaje zamknięta do odwołania. Zajęcia fitness oraz nauki pływania zostają przełożone na późniejsze terminy, o których poinformujemy po wznowieniu działalności basenu.

Ponadto informujemy, że wszystkie wydarzenia sportowe, w tym treningi, organizowane na terenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego odbywać się będą od soboty bez udziału publiczności. Trybuny na hali sportowej oraz trybuna przy boisku piłkarskim zostają wyłączone z użytkowania.

Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa zarówno w budynku, jak i na terenie zewnętrznym MCER.

MCER
16 października 2020, godz. 09:38

LOTERIA PITWnioski i formularzeZarezerwuj wizytę
w urzędzie
Aplikacja mMieszkaniec

© Miasto Marki   05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95   22 781 10 03   urzad.miasta@marki.pl

BYCHOWSKI - strony internetowe, strony dla administracji, dostępność cyfrowaskocz do góry