bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Obostrzenia w funkcjonowaniu biblioteki

Do 29 listopada punkty przy Lisa-Kuli, na Wczasowej oraz w MCER nie będą fizycznie dostępne dla czytelników

W związku z niedawnym rozporządzeniem rządu zmienia się sposób działania naszej biblioteki. Zarówno placówka przy Lisa-Kuli jak i filie w Pustelniku (MCER) i na Strudze (Zespół Szkół nr 2) od 9 do 29 listopada będą nieczynne dla czytelników.

Informujemy, że:

  • za książki, których termin zwrotu przypada w w/w terminie, nie będziemy pobierać kar.
  • książki z rezerwacji, które czekają na odbiór, nadal będą przypisane do konta czytelnika. Będzie je jednak można dopiero odebrać po ponownym otwarciu biblioteki
  • wszelkich informacji, w tym również wydawanie kodów do platformy LEGIMI wszystkim czytelnikom (również tym, którzy korzystają z usług filii w Pustelniku i Strudze) , udzielamy pod numerem (22) 781-11- 44. Dyżurujemy w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 11:00 do 18:00 oraz w środę od 10:00 do 15:00.

Przypominamy, że Biblioteka Narodowa  zachęca do  korzystania z dostępnych zasobów on-line: bezpłatnej biblioteki cyfrowej POLONA i innych bibliotek cyfrowych.

O zmianach dotyczących działalności biblioteki będziemy informować na bieżąco na naszej stronie  www.biblioteka.marki.pl  oraz na profilu FB https://www.facebook.com/BibliotekaPublicznaMarki

Biblioteka Publiczna, TM
9 listopada 2020, godz. 13:26
#Biblioteka Publiczna

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry