bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marecki e-Jarmark Świąteczny

Nie poddamy się koronawirusowi. Nasz doroczny lokalny jarmark tym razem odbędzie się w internetowej formule.

Od kilku lat regularnie spotykaliśmy się na Mareckim Jarmarku Świątecznym. Atrakcji było co niemiara, a jedną z nich możliwość kupna świątecznego asortymentu przygotowywanego przez lokalnych artystów, rzemieślników i firmy. Z wiadomych powodów w tym roku tradycyjnego jarmarku niestety być nie może. Do czasu wygaszenia pandemii wielu z nas, mieszkańców, stara się ograniczać bezpośrednie kontakty. I jest to zrozumiałe.

- Nie zamierzamy jednak w ogóle odłożyć idei jarmarku do czasu pokonania COVID-19. W tym roku uruchomimy jego internetową wersję, którą będziecie mogli Państwo obserwować na specjalnie stworzonym profilu w serwisie Facebook – mówi Jacek Orych, burmistrz naszego miasta.

To tu będzie można obejrzeć wyroby twórców (zapraszamy zwłaszcza tych z Marek), to właśnie  za pośrednictwem naszej strony będzie można nawiązać z nimi kontakt. Mamy nadzieję, że na naszym Mareckim e-Jarmarku zobaczycie Państwo piękne wyroby rękodzielnicze, unikatowe ozdoby świąteczne czy biżuterię.

- Chcemy stworzyć platformę kontaktu między naszymi mieszkańcami oraz twórcami. Mamy nadzieję, że w dobie ograniczeń w handlu i codziennym życiu stanie się ona miejscem spotkań tych, którzy przygotowują ofertę świąteczną, oraz tych, którzy chcą z niej skorzystać np. dekorując mieszkania. Serdecznie zapraszamy – zachęca Katarzyna Pisarska z Wydziału Promocji, Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Marki.

Marecki e-Jarmark świąteczny ruszy 1 grudnia i potrwa do 31 grudnia. Wystawcy mogą zgłaszać się już od 23 listopada do 21 grudnia 2020 roku. Uczestnictwo w e-Jarmarku jest oczywiście bezpłatne – nie pobieramy żadnych opłat. Od twórców i firm wymagamy jedynie akceptacji regulaminu oraz prawidłowego wypełnienia formularza zgłoszeniowego (w załącznikach pod tekstem). Więcej informacji na temat Mareckiego e-Jarmarku można uzyskać pod numerem (22) 781 10 03 wew. 900, 205 i 206.

Link do e-Jarmarku TUTAJ

WPZ
29 listopada 2020, godz. 10:42
#Miasto #Koronawirus #Poradnik Przedsiębiorcy

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry