bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Konwent Kobiet Szminka 2021

W 2021 roku Szminka odbędzie pod hasłem "Przytulność".

Flagowym projektem Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją”, który powstał w 2016 roku, jest Konwent Kobiet "Szminka". Spotkanie to w założeniu miało być (i było dotychczas) dniem, w którym kobiety poświęcały czas samym sobie. Swoim przyjaciółkom, swoim pasjom, swojej duszy i ciału. W ciągu pięciu edycji organizatorkom udało się zorganizować eventy, które przyciągnęły każdorazowo po kilkaset pań. Spotykania odbywały się w Hotelu Mistral, w Pałacyku Briggsów (czyli Zespole Szkół nr 1) oraz w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. W 2020 roku Szminka odbyła się dosłownie na 3 dni przed lockdownem.

Zdecydowanie dziś stwierdzam, że czuwały nad nami Anioły Pasji. W tym roku nie uda nam się spotkać na żywo, ale rozpoczęłyśmy przygotowania do edycji online. Postaramy się, aby jak najwięcej elementów, które znają i kochają kobiety pojawiło się w programie – mówi Beata Sawoń, prezeska Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją”

W 2021 roku Szminka odbędzie pod hasłem „Przytulność”. Zdaniem organizatorek kobiety bardzo potrzebują tego, by zadbać o swoje dobre samopoczucie w tych dziwnych czasach. W trakcie przygotowań są programy edukacyjne i lajfstylowe mówiące o zdrowiu, budowaniu dobrych relacji, zaopiekowaniu się sobą. Programy będą emitowane na profilu Fundacji na Facebooku oraz na Youtube.

Edycja specjalna rozpocznie się 7 marca w niedzielę. O godzinie 10.30 zapraszamy Panie do wspólnego spaceru wokół Jeziora Kruczek. Osoby chętne będą mogły wziąć udział w treningu Nordic Walking lub biegu. Na Panie będą czekały drobne niespodzianki. Również 7 marca o godzinie 18.00. wyemitowany zostanie program z wręczenia nagród Kobieta z Marką 2021. W kolejnych dniach o godzinie 18.00 będą zamieszczane artykuły oraz filmy z wykładami i warsztatami. Nie zabraknie także konkursów. Całość zwieńczy koncert Katarzyny Mróz-Boruckiej i Adama Leckiego.

Więcej informacji na www.mkkp.org oraz na profilu „Fundacji Mareckiego Klubu Kobiet z Pasją” na Facebooku.

  

WPZ/MKKP
4 marca 2021, godz. 11:40
#Miasto #Organizacje pozarządowe #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry