bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Lekkoatletyka w MCER

W tym miesiącu otwieramy nową sekcję dla dzieci i młodzieży. Zajęcia trzy razy w tygodniu!

Majewski, Ziółkowski, Małachowski, Włodarczyk, Rogowska, Stefaniuk, Kszczot, Lewandowski, Plawgo, Wojciechowski, Haratyk, Fajdek - polska lekkoatletyka w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans. Nasi sportowcy z olimpiad oraz mistrzostw przywożą wiele medali. Kto do nich dołączy? Może w naszym mieście narodzi się światowy talent? Z myślą o dzieciach i młodzieży rusza nowy projekt. AP Marcovia Marki ogłosiła nabór do nowej sekcji lekkoatletycznej dla dzieci z roczników 2009-2006 oraz dla zawodników młodzieżowych, którzy już trenują. To czwarta sekcja klubowa – po piłce nożnej, szczypiorniaku oraz cheerleadingu.

- W programie m.in. ogólnorozwojowy trening lekkoatletyczny, ukierunkowujący do konkretnych dyscyplin lub specjalistyczny trening dla zawodników – biegowy i skok w dal. Akademia zapewnia innowacyjne, regularne zajęcia pod okiem wykwalifikowanej i licencjonowanej kadry trenerskiej z bogatym programem treningowym – czytamy w informacji AP Marcovia Marki.

Treningi będą odbywać się trzy dni w tygodniu: we wtorki w godz. 18:00-19:30, czwartki - 18:30-20:00 oraz soboty - 10:00-11:30.

 - Pierwsze zajęcia ruszają już 16 marca o godz. 18.00 i odbędą się na stadionie lekkoatletycznym i bieżni obok boiska piłkarskiego MCER, a poprowadzi je Michał Bogucki, licencjonowany trener PZLA – informuje AP Marcovia Marki.

Dla uczestników zajęć przewidziano zniżki  m.in. na Marecką Kartę Mieszkańca oraz Kartę Dużej Rodziny.  Informacje i zapisy prowadzi dyrektor ds. sportu Maciej Goławski: tel. 603 325 351, e-mail: m.golawski@mareckieinwestycje.pl Zapraszamy!

 

TM
2 marca 2021, godz. 11:31
#Miasto #Sport

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry