bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Szukamy wykonawcy PROJEKTU ul. Żeromskiego

Na przetargowe oferty czekamy do 13 kwietnia tego roku.

Niedawno informowaliśmy o ogłoszeniu przetargu na wykonanie projektu przebudowy ulicy Wilczej. W ubiegłym tygodniu wpłynęła jedna oferta mieszcząca się w kosztorysie (obecnie jest sprawdzana).

Tuż przed świętami ogłosiliśmy kolejny przetarg projektowy. Tym razem szukamy firmy, która wykona wielobranżowy projekt budowlany dla ulicy Żeromskiego, a także uzyska niezbędne pozwolenia/decyzje. Na oferty w przetargu czekamy do 13 kwietnia tego roku. Prace projektowe mają się zakończyć w czerwcu przyszłego roku. Szczególy przetargu - TUTAJ

Jeśli w kolejnych latach miasto będzie dysponować potrzebnymi środkami finansowymi, wzdłuż Żeromskiego powstaną: nowa jezdnia, chodnik, droga rowerowa i oświetlenia. Zostanie także wybudowana kanalizacja deszczowa.

W tym rejonie miasta w ostatnich latach zrealizowaliśmy dwie duże inwestycje drogowe – budowę ciągu Zygmuntowska-Zagłoby oraz kompleksową modernizacją ulic Sosnowa-Kościuszki. W obu przypadkach zakres prac był podobny: ułożenie nawierzchni asfaltowej, chodników i dróg rowerowych, a także odwodnienia.

TM
6 kwietnia 2021, godz. 09:00
#Miasto #Inwestycje #Tu płacę podatki, tu zyskam inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry