bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Niedługo będziemy składać deklaracje odpadowe

Praktyczne, wstępne informacje dla naszych mieszkańców

Od 1 maja do 29 czerwca 2021 roku będziemy składać deklaracje odpadowe. W naszym mieście obliczamy wysokość opłaty od zużycia wody. To metoda pozwalająca na wciągnięcie do systemu tych osób, które do tej pory unikały opłat lub je zaniżały.

W ostatnim tygodniu kwietnia tygodniu przygotujemy dla Państwa szereg materiałów informacyjnych. Dziś mamy kilka podstawowych informacji, związanych ze sposobem składania deklaracji:

  • Deklaracje należy złożyć  w okresie od 1 maja do 29 czerwca br. na podstawie wykazu/faktur zużycia wody w 2020 roku. Dostarczał je Wodociąg Marecki
  • Deklaracje można złożyć na trzy sposoby: elektronicznie za pośrednictwem platformy e-PUAP, przesyłką listową lub bezpośrednio w Urzędzie Miasta Marki w Wydziale Podatków i Opłat (ul. Lisa Kuli 3A). Dodatkowo seniorzy mogą składać deklaracje w CAF-ie (ul. Fabryczna 3)
  • W czerwcu Wydział Podatków i Opłat będzie miał wydłużone godziny pracy. W poniedziałek będzie można złożyć deklaracje do godziny 20:00, a we wtorek i czwartek do godz. 18:00.
  • Wydział Podatków i Opłat będzie czynny w czerwcu również w dwie ostatnie soboty w godz. 9-14.

Pakiet informacji na temat ubiegłorocznego składania deklaracji odpadowych znajduje się na stronie czyste.marki.pl

 

WPIO, TM
20 kwietnia 2021, godz. 08:58
#System odpadowy #Środowisko

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry