bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Wyróżnienie za działania na rzecz bezpieczeństwa

Paweł Paczek doceniony przez Mazowiecką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W kwietniu minęło 5 lat od uruchomienia mobilnego miasteczka ruchu drogowego, które działa pod prężnym okiem koordynatora Pawła Paczka. Był to pierwszy krok do wdrożenia mareckich programów edukacyjnych adresowanych do przedszkolaków, a także uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. „Odblaskowy przedszkolak”, „Autochodzik”, „Mój rower nie ma poduszki powietrznej”, „Bezpieczny rower” – to tylko kilka projektów, które Paweł Paczek realizuje i będzie realizować w przedszkolach i szkołach.

– Prawdopodobnie na Mazowszu jako jedyni realizujemy takie programy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Stajemy się wzorem dla sąsiednich gmin. O nasze projekty pytają m.in. nasi sąsiedzi z regionu – opowiada Paweł Paczek.

13 maja odbyła się miła uroczystość, która miała na celu uhonorowanie wieloletniego zaangażowania Pawła Paczka w działalność na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pan Paweł, poza pracą zawodową w Markach, od 21 lat prowadzi klub rowerowy Trybik wkładając zapał i serce w edukację najmłodszych. Podczas posiedzenia Mazowieckiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, z rąk wicewojewody mazowieckiego Artura Standowicza oraz dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Tomasza Matuszewskiego, otrzymał on wyróżnienie "za zasługi i zaangażowanie w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Województwie Mazowieckim".

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy Panu Pawłowi niesłabnącego zapału do realizacji kolejnych inicjatyw na rzecz mieszkańców Marek.

PP
26 maja 2021, godz. 09:27
#Edukacja

zdjecie
fot. 1
fot. 2

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry