bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Dzień Dziecka w MCER

Już w sobotę mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodziców przy ul. Wspólnej

„Po długiej przerwie, kiedy nie mogliśmy wspólnie spędzać czasu na sportowo, przeżywać chwil z kulturą, rozrywką i rekreacją, chcemy gościć Was w MCER!” – tak rozpoczyna się najnowszy wpis na stronie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego.

Okazją jest oczywiście zbliżający się Dzień Dziecka. Będziemy go świętować przy Wspólnej 40-42 odrobinę wcześniej - w najbliższą sobotę, 29 maja. Jak informują przedstawiciele MCER, atrakcji i niespodzianek będzie bez liku.

  • o godz. 9.00 na miasteczku ruchu drogowego rozpocznie się zbiórka i rejestracja uczestników Rodzinnego Rajdu Rowerowego.  Zapraszamy małych i dużych miłośników dwóch kółek do przemierzenia specjalnie zaplanowanej, malowniczej 12-kilometrowej trasy. Wyjazd o godzinie 10.00, powrót około godziny 12:00.
  • po rajdzie w miasteczku ruchu drogowego ciąg dalszy atrakcji: konkursy i warsztaty edukacyjne. Najmłodsi dzielni rowerzyści, którzy ukończą rajd, otrzymają dyplomy i upominki. Każdy uczestnik będzie także mógł zjeść ciepły posiłek
  • od 12.00 do 15:00 na wszystkich boiskach MCER mnóstwo sportowej zabawy podczas zajęć pokazowych sekcji sportowych Marcovii Marki! Uprzedzamy – będą liczne konkurencje z nagrodami!
  • od 10:00 obok wejścia do biblioteki MCER zostanie wydzielona strefa dla foodtracków, które zadbają o kulinarne atrakcje dla podniebienia małych i dużych!

A ponadto:

  • czynna już będzie pływalnia MCER (dla dzieci przewidziane są niespodzianki)
  • o godz. 10:00, 12:30 i 15:00 na Scenie MCER odbędzie się spektakl „Tomek i Przyjaciele – Tomek ratuje cyrk”. Uwaga, bilety są jeszcze dostępne!

Zapraszamy! Więcej informacji na stronie MCER

TM, MCER
26 maja 2021, godz. 20:27
#Miasto #Sport

zdjecie
fot. 2

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry