bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Film, spektakl w parku i mecz na wielkim ekranie

Przegląd najbliższych wydarzeń w naszym mieście

Czwartek

  • Na godzinę 20,30 zapraszamy do kina letniego w parku miejskim. Tym razem na wielkim ekranie będzie można zobaczyć film „Spider - Man Uniwersum", dedykowany dzieciom i młodzieży powyżej 12 roku życia. Wstęp wolny, zapraszamy również na ciepła herbatę i kawę.

Piątek

  • Na dziedzińcu Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego joga pod chmurką. To oferta zarówno dla osób, które wcześniej nigdy nie miały z nią styczności, jak i tych, którzy już ją praktykują. Trzeba wcześnie wstać, początek zajęć o 7.30. Wstęp wolny, trzeba tylko zabrać wygodny strój i matę.

Sobota

  • Zapraszamy do parku miejskiego na cykl „Marki Włącz się na wakacje”. Stery akcji przejmie ekipa miejskiej biblioteki. Będzie się działo. W programie m.in. przedstawienie teatru Maska pt. "Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości". Początek o godz. 13.30. Po spektaklu spotkanie z piratami  - dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie plastycznym i quizie. Morską przygodę zakończy pokaz wielkich baniek mydlanych.

Niedziela

  • W parku miejskim wielkie zapisy do biblioteki dla najmłodszych. W ramach akcji „Mała książka-wielki człowiek” będzie można otrzymać wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą, a w niej m.in. książkę
  • W ramach akcji "Marki Włącz się na wakacje" Wodociąg Marecki zorganizuje w parku miejskim warsztaty ekologiczne
  • Wieczorem zapraszamy dorosłych na teren Marcovii. O godz. 21.00 przy Wspólnej 12 rozpoczniemy transmisję z finału Mistrzostw Europy. To będą wielkie emocje na wielkim ekranie. Wstęp wolny!

Ponadto siedem dni w tygodniu w godz. 6.00-22.00 jest otwarta pływalnia Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. Tu znajdziecie chłód w upalne dni. Zapraszamy!

TM
7 lipca 2021, godz. 13:07
#Miasto #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry