bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Remis Marcovii ze Żbikiem Nasielsk

Goście zdołali wyrównać, mimo że grali większość drugiej połowy w "10".

Jeden punkt zdobyty czy dwa stracone? Nad tym pytaniem pewnie zastanawiali się po sobotnim meczu piłkarze Marcovii. Nasze zespół podejmował przy Wspólnej 12 Żbika Nasielsk. Nadzieje na trzy punkty były duże. Marcovia w pierwszym meczu IV ligi wygrała z bardzo niewygodnym dla niej rywalem – Ząbkovią, a Żbik wysoko przegrał z ekipą z Przasnysza.

Po pierwszej połowie wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze. W 41 min. bramkę dla Marcovii zdobył Karol Szeliga. Na początku drugiej połowy jeden z zawodników Żbika otrzymał czerwoną kartkę. Wydawało się, że już nic złego nie może się wydarzyć… A jednak... W 75 minucie rywale z Nasielska wyrównali. Wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego. Za tydzień trudny wyjazdowy mecz Marcovii z rezerwami Wisły Płock. 3mamy kciuki!