bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Memoriał im. Bogdana Króla

Inauguracja cyklicznych rozgrywek piłkarskich dla drużyn z rocznika 2010

Był osobą, która większość życia związała z Marcovią. Mowa o Bogdanie Królu, byłym zawodniku, kierowniku sportowym, propagatorze sportu, który odszedł w 2016 r, Odszedł, ale pozostał w sercach wielu mieszkańców naszego miasta. Na jego cześć będzie organizowany memoriał piłkarski. Jego pierwsza edycja – już w najbliższą sobotę. Początek rozgrywek – o godz. 9.00.

Nie tablica, nie pomniki, nie nazwa obiektu, a właśnie coroczny turniej piłkarski imienia Bogusia będzie najlepszą formę uhonorowania tego wspaniałego działacza – napisał na FB Arkadiusz Werelich, radny powiatu wołomińskiego i pomysłodawca memoriału.

Na boiskach Marcovii wystąpi 16 drużyn z rocznika 2010. Do Marek przyjadą zespoły z Warszawy, Halinowa, Lesznowoli, Legionowa, Sulejówka, Otwocka, Tłuszcza, Ząbek i Wyszkowa.

Celem memoriału jest propagowanie piłki nożnej wśród dzieci, a jednocześnie pokazanie sposobu na aktywne spędzenie czasu wolnego. Na pewno będzie dużo emocji i sportowej rywalizacji – dodaje Maciej Goławski, dyrektor sportowy MTS Marcovia Marki.

Turniej odbywa się pod honorowym patronatem Jacka Orycha, burmistrza naszego miasta oraz Adama Lubiaka, starosty powiatu wołomińskiego.

Poniżej plakat sobotniego wydarzenia.

TM
23 sierpnia 2021, godz. 11:41
#Miasto #Sport

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry