bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Czy Polska jest dostępna?

Szkolimy się w nowej tematyce

Fundacja Szansa dla Niewidomych organizuje corocznie konferencję REHA. Zostały one zainicjowane w roku 1999, a w tym roku odbywała się XIX edycja.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji była tematyka, która nas żywo interesuje - „Dostępność na serio – autentyczne niwelowanie skutków niepełnosprawności w dążeniu do wyrównywania życiowych szans”.

Z tego też powodu w sobotę i niedzielę osoby odpowiedzialne za poprawę dostępności w naszej gminie uczestniczyły w konferencji i zorganizowanych przy tej okazji warsztatach oraz wystawach.

Wiele nowych pomysłów i rozwiązań jakie zobaczyłyśmy postaramy się wdrożyć w naszym urzędzie. Nawiązałyśmy nowe kontakty, a co najważniejsze weszłyśmy w inny, nieznany dla nas dotychczas świat, aby lepiej go poznać i zrozumieć– podkreślają uczestniczki.

Forma konferencji pozwoliła poznać nie tylko przepisy prawa, ale przede wszystkim problemy z jakimi w codziennym życiu borykają się osoby z niepełnosprawnościami oraz rozwiązania, które pomogą w niwelowaniu barier.

Dziękujemy za zaproszenie na konferencję.

WPZ
13 września 2021, godz. 09:47
#Miasto #Organizacje pozarządowe

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry