facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Miejski Klub Sportowy Marcovia-Marki - Oddział Mareckich Inwestycji Miejskich Sp. z o.o.

Sport

Wspólna 12, 05-270 Marki

marcovia-marki.pl

AP-Marcovia-Marki-251288234922295

biuro@marcovia-marki.pl

603273785

#sport #fitness #siłownia #kluby sportowe #rowery

W Mareckich Inwestycjach Miejskich Sp. z o.o. - Miejski Klub Sportowy Marcovia-Marki funkcjonują funkcjonują 2 akademie i 4 sekcje:

1. AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ,
2. AKADEMIA PIŁKI RĘCZNEJ,
3. SEKCJA CHEERLEADINGU,
4. SEKCJA LEKKOATLETYCZNA,
5. SEKCJA PŁYWACKA.
6. SEKCJA KORFBALLU.

Blisko stuletnia AKADEMIA MARCOVIA MARKI posiada sekcję piłki nożnej nieprzerwanie od początku swojego istnienia.
Obecnie w osiemnastu grupach trenuje blisko czterystu zawodników. Wizytówka i zarazem pierwszy zespół seniorów występuje obecnie w 4 lidze.
Nasze drużyny uczestniczą w rozgrywkach ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W trakcie okresów przygotowawczych zawodnicy Akademii biorą udział zarówno w meczach sparingowych przeciwko renomowanym rywalom jak i w ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejach.
Treningi odbywają się na obiektach klubowych przy ul. Wspólnej 12 (boiska naturalne), kompleksie sportowym wchodzącym w skład MCER (nowoczesna hala, boisko ze sztuczną nawierzchnią), mareckich Orlikach oraz pod balonem znajdującym się na terenie klubu.
Wykwalifikowana kadra trenerska cały czas się rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursokonferencjach oraz stażach zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Dzięki współpracy z AP Legia Warszawa nasi zawodnicy mają możliwość odbywania testów w tym utytułowanym i najbardziej rozpoznawalnym klubie w Polsce. Kilku naszych wychowanków trafiło już na Łazienkowską 3 i z powodzeniem nieustannie rozwijają swoje umiejętności.

Zawodnicy w starszych rocznikach 2003 - 2009 trenują cztery razy tygodniowo, dodatkowo rozgrywają mecze w ramach rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.
Młodsze grupy 2010 - 2013, trenują trzykrotnie w tygodniu.
Podobnie jak starsze grupy biorą udział w rozgrywkach ligowych. Najmłodsi chłopcy z roczników 2014 oraz 2015 mają zajęcia dwa razy w tygodniu, dodatkowo w poszczególne weekendy rozgrywają mecze sparingowe.
Szczegółowe informacje - a.krasnicki@marcovia-marki.pl tel. 512 521 008

Sekcja piłki ręcznej posiada 4 grupy szkoleniowe dziewcząt we wszystkich młodzieżowych kategoriach wiekowych od 10. do 18. roku życia. Seniorki - KPR Marcovia ROKiS grają obecnie w I Lidze Piłki Ręcznej.
Nasze dziewczęta trenują w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym, a zawodniczki Pierwszej Drużyny dodatkowo w Radzymińskim Ośrodku Kultury i Sportu.
W ostatnich latach dzięki pracy trenerskiej zaangażowaniu i wsparciu klubu oraz miasta nasze zespoły młodzieżowe osiągnęły spore sukcesy na arenie krajowej. Za największe trzeba uznać awans do ¼ Mistrzostw Polski i udział w Mistrzostwach Polski w kategorii juniorek.
Drużyna seniorska pod nazwą KPR Marcovia ROKIS występują obecnie w I lidze kobiet.
Szczegółowe informacje - m.buksakowska@marcovia-marki.com.pl tel. 605 593 881

Treningi sekcji lekkoatletycznej odbywają się na stadionie lekkoatletycznym i bieżni obok boiska piłkarskiego MCER trzy razy w tygodniu. Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2009-2006 oraz zawodników młodzieżowych już trenujących na zajęcia z lekkoatletyki.
Szczegółowe informacje - Michał Bogucki m.bogucki@marcovia-marki.com.pl
tel. 516 725 709
Cheerleaders stanowi sekcję o charakterze sportowo-rekreacyjnym, wspierającym wszystkie działania imprez sportowych.
Szczegółowe informacje - Daria Kania tel. 693 940 226

W SEKCJI PŁYWACKIEJ 2 grupy: dla dzieci od 7 lat (grupa średnio-zaawansowana) i dla dzieci od lat 11 (grupa zaawansowana), dla których prowadzone są 3 treningi tygodniowo w godzinach porannych i/lub popołudniowych. Zajęcia poprowadzą doświadczeni i utytułowani instruktorzy pływania Michał Zajda oraz Piotr Gałka.
Szczegółowe informacje - m.zajda@marcovia-marki.com.pl tel. 508 129 924.

20%
zniżki na składkę członkowską

Organizatorem Programu Mareckiej Karty Mieszkańca jest Miasto Marki
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry