facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Grzegorz Iwańczyk Coaching Training

Coaching Osobisty I Coaching Przywództwa

Bagienna 6A/2, 05-270

grzegorziwanczyk.com

grzegorz.iwanczyk.3

iwanczyk.grzegorz@gmail.com

663180398

#zdrowie #lekarze #stomatolodzy #przychodnie

Skutecznie pomagam osobom, które są niezadowolone z konkretnych obszarów swojego życia np. stanu zdrowia, pracy, zarobków poczynić istotne zmiany, by mogli żyć dokładnie tak, jak tego naprawdę chcą.

Wspieram także ludzi, którzy ciągle szukają odpowiedzi na pytanie czego naprawdę chcę od życia i jaką rolę chcę w nim pełnić Pomagam w wyznaczaniu konkretnych celów.

Pomagam ludziom doprowadzić do końca ważne dla nich projekty, np. znaleźć nową pracę, dokończyć studia, otworzyć własny biznes, regularnie uprawiać sport lub skutecznie nauczyć się języka obcego.

Jako coach pracuję z osobami, które są gotowe na wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu ale brak im pomysłu, odpowiednio wysokiej motywacji, samodyscypliny, odwagi, pewności siebie lub planu działania.

Bazuję na narzędziach i metodach, które osobiście zastosowałem i z powodzeniem nadal stosuję we własnym życiu. Stąd mam bardzo konkretne i praktyczne podejście do wyzwań z jakimi przychodzą do mnie klienci. Moja skuteczność wynika również z faktu dopasowania mojego podejścia do współczesnych, polskich realiów. Dzięki temu zamiast zderzenia ze ścianą po zakończonym procesie wspólnej pracy, klient z łatwością odnajduje się z nowo wypracowanym podejściem do życia w jego dotychczasowej rzeczywistości.

15%
zniżki na Life coaching

10%
zniżki na Coaching przywództwa

Organizatorem Programu Mareckiej Karty Mieszkańca jest Miasto Marki
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry