facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Sklep Tefal

Sklep Tefal - Patelnie, Garnki, a przede wszystkim - Doskonała Obsługa Klienta

Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, CH M1 Marki, 05-270 Marki

tefal.pl

TefalPL

tefal.markim1@groupeseb.com

519841105

#AGD #RTV #sprzęt biurowy #kioski #sklepy przemysłowe

Sklep Tefal w Markach to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania pysznych, zdrowych posiłków. Dołącz do Klubu Tefal i odkrywaj rabaty dostępne tylko dla Członków klubu.
Dla mieszkańców Marek przygotowaliśmy dodatkowe zniżki na zakupy 10% na patelnię oraz 5% na pozostały asortyment z wyłączeniem niebieskich cen (nie łączy się z innymi rabatami).

Tefal od lat towarzyszy i pomaga w codziennym życiu. Przygotowywanie posiłków, sprzątanie i dbanie o najbliższych stają się przyjemnością. Wśród naszych produktów znajdziecie nie tylko dobrze znane garnki i patelnie, lecz także m.in. urządzenia do prasowania, odkurzacze, urządzenia do gotowania czy oczyszczacze. Zawsze powtarzamy, że innowacje czynią życie prostszym

Satysfakcja gwarantowana
Wahasz się przed zakupem? Przetestuj sprzęt w sklepie lub w domu przez 30 dni i zatrzymaj lub zwróć - bez podania powodu.
Nasz sklep to miejsce, gdzie możesz czuć się swobodnie i wybrać to, czego naprawdę potrzebujesz. Masz ochotę na koktajl, ale popsuł Ci się blender? Wpadnij do nas i zrób sobie smoothie w naszym sprzęcie. Zapraszamy.

Skutecznie posprzątane
Nie wiesz, co zrobić ze starym ekspresem, odkurzaczem i innymi elektrośmieciami? Przynieś je do nas, a my zapłacimy voucherem nawet 100 zł na zakupy w naszym sklepie, a zużyty sprzęt przekażemy profesjonalnej firmy zajmującej się recyklingiem.

10%
zniżki na patelnie nie łączy się z innymi promocjami

5%
zniżki na pozostały asortyment z wyłączeniem niebieskich cen

Organizatorem Programu Mareckiej Karty Mieszkańca jest Miasto Marki
05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry