bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Gwiazdy stand-up′u na żywo w MCER - ODWOŁANE

19 sierpnia 2021, godz. 19:00
Scena MCER, ul. Wspólna 40-42

Takiej jazdy bez trzymanki na Scenie MCER jeszcze nie było!

WYDARZENIE ODWOŁANE

Przed nami nowa jakość Stand-up’u w Polsce. Zebrani na jednej scenie i podzieleni na kilka ekip, laureaci: Paki, Wrocka, Podlasianki, Ludzika, One Man Show, Mulatki i wielu innych słynnych festiwali, gwiazdy Comedy Central i telewizyjnych programów rozrywkowych, wystąpią razem w nowym, szalonym projekcie i dadzą niesamowite show, którego nigdy w telewizji nie zobaczysz!!!

Na pierwszy ogień idą ci, którzy do tej pory byli znanymi kabareciarzami, aktorami, komikami a swoimi występami od wielu lat rozpalali publiczność do czerwoności:
Damian Kubik,
Krzysztof Szubzda,
Krzysztof Kamyszek,
Arkadiusz „Pan” Pawłowski,
Aleksandra Nieśpielak,
Bartek Brzeskot.

To właśnie oni już od jakiegoś czasu rozwalają system i są przyszłością stand up’u w Polsce. Takiej „jazdy bez trzymanki” na scenie comedy jeszcze nie było. Pełna „beka” z popularnych ostatnio tematów, jak polityka, odchudzanie, stosunki damsko-męskie i coronavirus zadomowiły się na dobre u naszych artystów i rozbawią nawet najpoważniejszą publikę do łez.

Nie siedź w domu, pośmiej się z nami. Nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie. To będzie prawdziwa eksplozja dobrego humoru.

 

MCER
#Mareckie Inwestycje Miejskie

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry