bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marki włącz się na wakacje

29 sierpnia 2021, godz. 14:00
park miejski

Zapraszamy na wakacyjne weekendowe spotkania w parku! Co tydzień nowe warsztaty i atrakcje. Bądźcie z nami!

Pod hasłem  "Żegnajcie wakacje" dla naszych pociech do dyspozycji będzie dmuchaniec. Bezpłatna wata cukrowa dla dzieci i dorosłych wydawana przez godzinę. Dodatkowo warsztaty modelowania baloników i wielkich baniek mydlanych oraz warsztaty plastyczne - malowanie ogromnych pocztówek z wakacji. Nie zabraknie zabaw ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zabaw integracyjnych i bieżnych.

Będzie także kącik malucha (z zabawkami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) oraz strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (piłki, bramki, badminton, itp.).  Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprosi na warsztaty malowania wielkoformatowych lampionów oraz do "Studia Mody Letniej'' czyli na tworzenie letniej stylizacji na króla i królową lata. Następnie odbędzie się sesja fotograficzna, którą wykona profesjonalny fotograf Bogdan Śladowski.  Zwieńczeniem będzie koncert pt. "Ryby, Raki i Żaby'' oraz inne piosenki w wykonaniu mareckich artystów i dzieci. 

Na stoisku Urzędu Miasta czekać będzie także lubiane Eko- Koło Fortuny.  Na terenie parku znajdziecie też stoisko gastronomiczne - z grillem, pop cornem, napojami. Czekać będzie darmowa kawa i herbata.

Wodociąg Marecki zaprasza na warsztaty pod hasłem „Sadzimy zioła”. Do udziału w warsztatach będzie można dołączyć w każdej chwili.

O 17:00 zapraszamy na koncert Łukasza Zagrobelnego. 

 

Podczas trwania imprezy będzie można skorzystać z pomocy rachmistrzów i spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym.

 

Zapraszamy także do Punkt Szczepień przeciw COViD - 19.

 

Nie może Was zabraknąć! 

Partnerzy akcji: Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego i Wodociąg Marecki.

Wszystkie imprezy będą odbywały się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. W razie niesprzyjającej pogody organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy.

WPZ
#Miasto #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry